כפר תבור מושבה ותיקה שנוסדה ב- 1901 כאחת ממושבות הברון, מצויה כיום בתנופת פיתוח גדולה ובמגמת קליטה מסיבית של מאות משפחות

נוספות לאלה שנקלטו בעשור האחרון והגדילו את מספר התושבים מכ- 1000 נפש בראשית שנות ה90 לכ- 5000 נפש כיום.המושבה הפרושה לרגלי הר תבור המיוחד והיפה "שיש גבוהים ממנו אך אין יפים כמוהו" שוכנת על אם הדרך המובילה ממרכז הארץ לצפונה טובלת בירק ופרחים וניתן להשקיף ממנה על נופים מרהיבים מכל צדדיה.

יופי המקום ואתרי הביקור המיוחדים מהווים מוקד משיכה למטיילים הפוקדים את כפר תבור.

את התנאים הגיאוגרפיים בהם ניחנה כפר תבור אנו מבקשים לנצל לפיתוח עסקים מקומיים ותיירות ולמשוך אלינו יזמים ובעלי חזון, אשר יצטרפו לאלו הקיימים ופועלים בכפר כמו: מרכז מסחרי, מלון הר תבור, חוות היין שבה פועל יקב מצליח, מסעדות, בתי קפה, מוזיאון המושבה ומגוון חנויות.

ככפר ותיק אנו שמים דגש על שימור המבנים ההיסטוריים ולנו בנוסף למבנים ההיסטוריים ששומרו מוזיאון מושבה חדש שבו תצוגה מרשימה של ראשית ההתיישבות במקום, המוזיאון משולב במתחם שחזור של חצרות איכרים, בו ניתן ללמוד על ההיסטוריה שלנו, לחוות מטעמי ארץ ישראל הישנה ולהכיר בצורה פעילה את חיי האיכרים מראשית המאה.

לאחר כחצי יובל במהלכו הוביל ראש המועצה היוצא יוסי דולה את תנופת הפיתוח של המושבה בהצלחה רבה, כעת לצד המשך פיתוח זה אנו שמים דגש על התוכן- חיי הקהילה, התרבות, הפנאי ובעיקר טיפוח מערכת החינוך שלנו שקולטת ילדים רבים בכל שנה.

בכפרנו תשתיות ומתקני ציבור אשר מהווים פלטפורמה למגוון פעילויות חברתיות- קאנטרי חדיש אשר כולל חדר כושר לצד בריכה מחוממת, מגרשי קט-רגל, אולם כדורסל, פארק רחב ידיים, חדרי חוגים, מרכז מחול ומדרחוב בו אנו מקיימים את הפסטיבל השנתי שלנו- "מסחג" אשר מציג תוצרת ותרבות מקומית ומושך אליו מבקרים רבים מכל רחבי הארץ.

את הפעילות הקהילתית מוביל המתנ"ס המקומי אשר בשנים האחרונות נמצא בפריחה חסרת תקדים- מועדון אביב לבני הגיל השלישי, הצגות איכותיות, מופעים, מגוון רחב של חוגי ספורט, תנועת נוער וחיי קהילה עשירים לכל המשפחה.

צוות עובדי המועצה המסורים, חבריי למליאת המועצה ואנוכי עומדים לרשותכם בכל נושא.
הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות אתר האינטרנט, עמוד הפייסבוק, טלפון או פשוט לבוא ולבקר.

בברכה,

עודד הלפרין
ראש המועצה