עם שאינו מכבד את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל יגאל אלון, בן המושבה מסחה - כפר תבור 1918-1980
ברוכים הבאים לאתר המועצה המקומית כפר תבור
מרכז קהילתי כפר תבור

ועדות המועצה

חברי מליאת המועצה

 

   עודד הלפרין - ראש המועצה

   אורי באואר - חבר מועצה
   ד"ר מירה המאירי - חברת מועצה
   ד"ר יצחק מלכה - חבר מועצה
   שקד גולדמן - מ"מ ראש המועצה וחבר מועצה
   ניר דגן - חבר מועצה
   יפעת טל - חברת מועצה

   אריאל בר-און - סגן ראש המועצה וחבר מועצה
   אליהו גבאי - חבר מועצה

 

הנהלת המועצה

 

   עודד הלפרין - ראש המועצה
   אורי באואר - חבר מועצה
   ד"ר מירה המאירי - חברת מועצה
   ד"ר יצחק מלכה - חבר מועצה

   שקד גולדמן - מ"מ ראש המועצה וחבר מועצה

   ניר דגן- חבר מועצה

   יפעת טל- חברת מועצה

   אריאל בר-און - סגן ראש המועצה וחבר מועצה 

 

ועדת מכרזים

 

  אורי באואר, יו"ר הועדה
  ד"ר איציק מלכה
  שקד גולדמן
  ניר דגן
  אריאל בר-און

 

ועדת הנחות

 

  ד"ר איציק מלכה- חבר מועצה, יו"ר הועדה
  יפעת טל- חברת מועצה
  שלמה אלקחר- מזכיר וגזבר המועצה
  עופרה יחזקאלי- מנהלת מח' רווחה
  עו"ד גדי פיכמן- יועץ משפטי

 

ועדת ערר לענייני ארנונה שליד המועצה

 

  עו"ד אלון יצחקי, יו"ר הועדה
  דויד סוויסה 
  גבי הנדל

   

ועדת ביקורת

 

  שקד גולדמן, יו"ר הועדה
  אליהו גבאי

  ניר דגן

 

ועדת רכש

 

  שלמה אלקחר- מזכיר וגזבר המועצה, יו"ר הועדה
  מוטי ויסלדר- מהנדס המועצה
  אורי ישראל- מנהל שפ"ע וביטחון

 

ועדת השקעות

 

  שלמה אלקחר, מזכיר וגזבר המועצה, יו"ר הועדה
  מוטי ויסלדר, מהנדס המועצה
  יעל קרניאל, מזכירת מח' כספים והנדסה, כלכלנית

 

ועדת חינוך

 

  ד"ר מירה המאירי, יו"ר הועדה

  מוניקה גורן

  נעמה יעקובוביץ

  סיון גרשון

  הלל הילמן

  דודו מועטי

  ענבל עמרם

  סיון אוחיון

  גילה הראל

 

ועדת איכות סביבה

 

  עודד הלפרין, יו"ר הועדה
  שקד גולדמן
  יפעת טל

  אריאל בר-און

  אורי ישראל
  אפרת כנען

  אהרון רז

  לייזר צפירה

  עמית שמר

 

ועדת שמות

 

  אורי באואר, יו"ר הועדה
  ניר דגן

  אליהו גבאי 

 

ועדת הקצאה קרקע או מבנה

 

  שלמה אלקחר, יו"ר הועדה
  אורי ישראל
  עו"ד גדי פיכמן

  מוטי ויסלדר
  רותי כהן

 

ועדת מילגות 

 

  אריאל בר-און, יו"ר הועדה
  גדעון פלג, מרכז הועדה
  שלמה אלקחר
  יפעת טל

  ספי טננבאום

 

ועדת תמיכות  

 

   שלמה אלקחר, יו"ר הועדה
   גדעון פלג
   עו"ד גדי פיכמן

 

ועדה חקלאית

   

   חברי הועדה, פרט לנציג המועצה ייבחרו ע"י החקלאים. הבחירות בניהול משרד הפנים.

   עודד הלפרין, נציג המועצה

 

ועדה למיגור אלימות ולמאבק בנגע הסמים

 

  עודד הלפרין, יו"ר הועדה
  שלמה אלקחר
  גדעון פלג
  אורי ישראל
  עפרה יחזקאלי
  דלית אביגד
  רועי כהן, פקד
  אליהו גבאי

  דימה אושרת
  תמי חצ'ואל- נציגת הרשות הלאומית למלחמה בסמים

  

 

negishut iconעבור לתוכן העמוד