תושבים יקרים,

אני שמח לבשר לכם על השקתה של אמנת שירות שפורסמה באתר האינטרנט של המועצה המקומית.

עם התפתחות הישוב והגידול המואץ במספר התושבים הן בשכונות הקיימות והן בשכונות החדשות, מצאנו לנכון לערוך עבורכם אמנת שרות שתחייב אצלנו את העובדים המופקדים על מתן השרות לכם, כל אחד ואחד בתחומו.
באמנה זו שנוסחה יחד עם בעלת מקצוע מנוסה בתחום זה ובהנחיית המפעם (הגוף המופקד על הדרכת עובדי הרשויות המקומיות) נקבעו תחומי אחריות מוגדרים לעובדים ולמנהלי המחלקות וניתן דגש על לוחות זמנים מחייבים לתגובה לכל נושא המתפתח בחיי היום יום במושבה, שעליו אנו מופקדים והדורש את פתרונו על ידי עובדי המועצה. למרות שלעניות דעתי, השרות של עובדי המועצה גם טרם הפצת אמנת השרות הוא לעילא ולעילא ושהשמועה על טיבו יצאה למרחוק, החלטנו לעגן את נושא השרות בכתובים ולהתחייב מולכם, להמשך מתן שרות מושלם ככל האפשר ובלוחות זמנים מוגדרים ומחייבים.

טיב השרות ומהירות התגובה של עובדי המועצה תלוי מאוד במידע המועבר על ידכם. לכן הנכם מתבקשים להפנות את בקשותיכם דרך מוקד 106 של המועצה ולמי שאין קו בזק באמצעות טלפון 6765764/04 .בדרך זו הפנייה נרשמת והמעקב אחר הטיפול בה מתבצע כהלכה.

אני מבקש בכל לשון של בקשה לפנות למוקד ולהימנע מפניות ישירות לעובדי המועצה, על מנת שפנייתכם תירשם ושהטיפול אכן יתבצע כהלכה והפניות יטופלו כמתחייב באמנת השרות.
אני תקווה שעל אף הגידול המואץ של הישוב, לא נאבד את תחושת החיים במושבה קטנה חמה ואכפתית, ומצדנו אנו מבטיחים לעשות הכל, על מנת שהשרות המוענק לכם ימשיך ויתנהל ביעלות ובמהירות ויתרום לכם לחיים שלווים ונינוחים בכפרנו.

ניתן לעיין בחוברת אמנת השירות בלינק הבא